Co je virtuální kancelář

virtuální kancelář, sídlo společnosti, sídlo firmy v Praze na prestižní adrese

Od července 2009, kdy došlo k novelizaci §19c občanského zákoníku, si může každá právnická osoba i živnostník určit sídlo své firmy. Díky tomu si může kdokoliv zřídit tzv. virtuální kancelář.

Virtuální kancelář zajišťuje fungování klasické kanceláře, ovšem bez Vaší přítomnosti. Díky virtuální kanceláři ušetříte náklady, které byste měli se skutečnou kanceláří, přičemž administrativní služby zůstávají zachovány. Zapsání sídla do obchodního rejstříku je v případě pronajmutí virtuální kanceláře samozřejmostí.

Poskytovatel virtuální kanceláře Vám zajistí příjem pošty a dohodne s Vámi možnosti dalších služeb. Na většině sídel funguje sekretariát, který zabezpečuje další asistentské služby, technické zázemí apod. Můžete si také sjednat krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem klasické kanceláře nebo zasedací místnosti.

Sídlo firmy v Praze již od , virtuální kancelář  jako sídlo společnosti

Související články

Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč. Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých...
Číst dál
 
Podnikání bez čekání. I tak by se dalo nazvat pořízení ready-made společnosti. Díky němu se můžete vyhnout veškerým nepříjemným procesům, které se zakládáním společnosti vznikají. Ready-made společnost, ať již ready-made, s.r.o. nebo ready-made, a.s., je produkt založený za účelem dalšího prodeje. Největší...
Číst dál