Prodej společností, ready-made společnosti

Podnikání bez čekání. I tak by se dalo nazvat pořízení ready-made společnosti. Díky němu se můžete vyhnout veškerým nepříjemným procesům, které se zakládáním společnosti vznikají.

Ready-made společnost, ať již ready-made, s.r.o. nebo ready-made, a.s., je produkt založený za účelem dalšího prodeje. Největší výhodou ready-made společnosti je rychlý převod na kupujícího, ke kterému stačí pouze návštěva notáře s platným dokladem totožnosti a výpisem z rejstříku trestů a podpisy na všech zákonem požadovaných listinách.

Zatímco při klasickém založení společnosti je potřeba čekat až několik týdnů, při koupi ready-made společnosti můžete začít podnikat téměř okamžitě. Ready-made společnost je již zapsána v obchodním rejstříku a má svoje IČO, má splacený základní kapitál a je bez jakékoli obchodní historie.

Sídlo firmy v Praze již od , virtuální kancelář  jako sídlo společnosti

Související články

Podnikání bez čekání. I tak by se dalo nazvat pořízení ready-made společnosti. Díky němu se můžete vyhnout veškerým nepříjemným procesům, které se zakládáním společnosti vznikají. Ready-made společnost, ať již ready-made, s.r.o. nebo ready-made, a.s., je produkt založený za účelem dalšího prodeje. Největší...
Číst dál
 
Potřebujete založit společnost? Nemáte dost času na vyřizování na úřadech? Nejste si jisti, co všechno k založení společnosti potřebujete? Zajistěte si založení společnosti na klíč. Zakládání společností je v České republice obecně velmi náročné, a to zejména z důvodu nepřehlednosti právního řádu a různých...
Číst dál